Akce CIHLA

Akce cihla, která byla tak trochu záměrně uskutečněná 1.máje, dopadla skvěle a tři vyvýšené záhony jsou pevně postaveny. Díky velké účasti rodičů a dětí a jejich pilné práci a skvělé souhře bylo za pár hodin hotovo. Děti a i někteří dospělí se naučili novým dovednostem a myslím, že děti budou na množství cihel ještě dlouho vzpomínat. Velké poděkování patří panu Poláčkovi za rychlou a skvělou pomoc s míchačkou, která vše urychlila a záda obsluhy pošetřila. Milé bylo, že práce se nebály ani ty nejmenší děti. Bylo to krásné dopoledne a věřím, že brzy se v nových záhonech objeví také rostliny, které budou ozdobou tohoto prvomájového společného počinu.

Moc děkuji všem za pomoc.

Pavlína Švecová

1. část

V sobotu 27.4. proběhla 1.část Akce cihla, kdy se vyrývaly a betonovaly základy na budoucí zděné záhony. Počasí nám přálo, i děti si vyzkoušely, jaké to je rýt a betonovat a já se Zuzkou jsme již zdatné v míchání betonu. Tři záhony jsou, tedy ještě po dnešní dodělávce, připravené na zítra na výstavbu. 

Děkuji moc za pomoc Zuzce a Honzovi Mihókovým, panu Smolinkovi a panu Skopalovi a Jirkovi Švecovi, neboť bez nich by základy nebyly. 

Pavlína Švecová