Plánované akce

Zde najdete články odkazující na plánované Monte akce. Články zde samozřejmě zůstávají, takže můžete nahlédnout na to, co se chystalo v předchozích měsících či letech.


Vytvořme společnými silami krásné prostředí pro děti na pozemcích ZŠ Oskol! Na všechny, kteří nám budou ochotni pomoci, se těšíme v sobotu 4. listopadu v 9:00

Srdečně zveme všechny rodiče, kteří mají touhu se podívat tak trošku pod pokličku Montessori pedagogice, aby pak lépe pochopili výuku svých dětí - workshop s Pavlínou Švecovou se koná ve čtvrtek 28.9. od 9:00 v Klubíčku.

ZŠ Oskol Kroměříž a Spolek přátel Montessori pořádají v pátek 9. června Charitativní koncert pro zahradu s názvem Čtyři roční období. Uvidíte vystoupení všech Montessori tříd ZŠ Oskol. Moc se na Vás těšíme

ZŠ Oskol Kroměříž a Spolek přátel Montessori vás srdečně zvou na tradiční akci - Montessori Farmářský trh Těšíme se na vás v pátek 30. září v 15 hodin.

ZŠ Oskol Kroměříž společně s MC Klubíčko Kroměříž, Spolkem přátel Montessori a společností Žijeme Montessori pořádá 7 denní akreditovaný kurz Montessori 3-6 let.